-11%
,

Office Для дому та навчання 2019 для 1 ПК (з Windows 10) (ESD – електронна ліцензія, всі мови) (79G-05012)

Microsoft

Тип продукту: Ключ

Артикул: 79G-05012

ПДВ не обкладається

Тип постачання: Електронна

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 ПК

Термін дії ліцензії: Безстроково

1950.00 грн. 2200.00 грн.

Пакет Microsoft Office Home and Student 2019, версія для дому та навчання, містить усі базові засоби для виконання навчальних та домашніх завдань.

Склад пакету:

  • Word 2019;
  • Excel 2019;
  • PowerPoint 2019;
  • OneNote 2019.

Заборонено використовувати у організаціях!

Важливо! Електронна ліцензія не підлягає поверненню та обміну!

У поставку Office Home and Student 2019 входить: електронний ключ для цього продукту, посилання для завантаження дистрибутива.

Інсталяція на 1 ПК (Windows 10 32/64) або 1 комп’ютер Mac.

Досконале уявлення ідей.

Саме ідеї відрізняють вашу компанію серед інших. Скористайтеся шаблонами Word та Excel, а також новим широкоформатним шаблоном PowerPoint, щоб розкрити свої думки у незабутніх професійних презентаціях.
Спрощений доступ до файлів.

Зберігайте свої файли в онлайн-сховищі. Так ви матимете доступ до них через Інтернет і зможете переглядати та редагувати їх спільно з іншими користувачами.
Переваги Office 2019:

Стати певним користувачем Office дуже просто. Щоб отримати підказку, введіть запит у новому полі “Допомога” на стрічці.
Нові теми допомагають вибрати варіант Office, який підходить саме вам. Теми “Темна” та “Темно-сіра” зручні для перегляду завдяки високій контрастності, а тема “Кольорова” пропонує сучасне оформлення, однакове для всіх пристроїв.
Функція “Довідка” на платформі Bing робить читання ще кориснішим. Завдяки їй, читаючи текст у файлі Office, можна переглядати пов’язані за змістом відомості з Інтернету.
Використовуйте додаткові можливості роботи з документами Word: переглядайте онлайн-відео, відкривайте PDF-файли та редагуйте їх зміст, а також розташовуйте та вирівнюйте зображення та діаграми без зайвих зусиль.
Шаблони Excel практично повністю налаштовані та оформлені, тому ви зможете зосередитись на змістовній інформації.
Створюйте переконливі презентації за допомогою нових засобів вирівнювання, підбору кольорів та інших інструментів оформлення у програмі PowerPoint.
Малюйте, пишіть від руки, друкуйте, натискайте або проводьте пальцем, щоб створювати нотатки в OneNote. Нотатки зберігаються, синхронізуються та стають доступними для пошуку в програмах OneNote на інших пристроях.
Найкраще підходить для навчання та домашнього використання.
Що нового у версії 2019:

Оновлені функції програм Office 2019 дозволяють швидше створювати якісний контент.

У PowerPoint 2019 можна створювати кінематографічні презентації за допомогою нових функцій Morph («Трансформація») та Zoom («Масштабування»). А покращені функції рукописного введення в програмах Windows (наприклад, набір інструментів, налаштування чутливості натиску та ефекти нахилу), що переміщується, дозволяють створювати документи природним чином.

В Excel 2019 з’явилися нові потужні функції аналізу даних, включаючи нові формули та діаграми, а також покращення у PowerPivot.

Word 2019 допомагає фокусуватися на найважливішому. Засоби навчання (Learning Tools), такі як Читання вголос (Read Aloud) та Інтервали (Text Spacing), полегшують сприйняття контенту. Режим фокусування (Focus Mode) допомагає відсікнути всі фактори, що відволікають, і сконцентруватися на контенті.

Артикул: 79G-05012 Категорії: , Позначка:
Виробник

Microsoft

Тип продукту

ESD версія

На основі відгуків: 0

0.0 загалом
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук “Office Для дому та навчання 2019 для 1 ПК (з Windows 10) (ESD – електронна ліцензія, всі мови) (79G-05012)”

Відгуків поки немає.