Обмін та повернення

Програмні продукти постачаються виробником «як є». При цьому, якщо в процесі використання продукту за функціональним призначенням виникають помилки, збої або інші функціональні невідповідності та недоліки, вони усуваються в рамках технічної підтримки кожного окремого продукту його виробником/розробником.

Інтернет-магазин не тестує продукцію щодо її сумісності з будь-якими конкретними пристроями, системами і т.д., придатності її до роботи в будь-яких специфічних умовах і т.д.

Рекомендуємо Вам заздалегідь використовувати всі доступні засоби для ознайомлення з описом програмних продуктів, їх характеристиками та функціональними можливостями до придбання.

Інформацію про гарантії виробників програмного забезпечення можна знайти у відповідних «Ліцензійних угодах».

Гарантійна підтримка від магазину складає 1 рік від дати покупки ПЗ.

Повернення коштів або заміна товару можливе до відправлення листа з товаром на електронну пошту покупця. В інших випадках Вам потрібно зв’язатися з менеджером у будь-який доступний спосіб.

Продаж програмної продукції істотно відрізняється за своєю природою від продажу будь-яких інших товарів чи послуг. В силу технічних особливостей постачання програмних продуктів, повернення придбаних екземплярів продуктів/рішень практично не можливе. Відповідно до законодавства України програмне забезпечення та ігри поверненню та обміну не підлягають (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172).


Це пов’язано з тим, що при отриманні від вас оплати за програмний продукт надсилається унікальний ліцензійний ключ для активації вашого екземпляра продукту, який є невід’ємною складовою постачання. З моменту відправки ліцензії продукт вважається використаним, що унеможливлює його повернення.

Ми поважаємо своїх клієнтів і завжди готові вирішити проблему активації або заміни/повернення продукту.

Для цього зв’яжіться з нами, розкажіть про проблему і ми в найкоротший час допоможемо Вам.