-17%
,

Office Дім і Робота 2019 (всі мови, електронна ліцензія ESD) (T5D-03189)

Microsoft

Тип продукту: Ключ

Артикул: T5D-03189

Тип постачання: Електронна

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 ПК

Термін дії ліцензії: Безстроково

6159.00 грн. 7400.00 грн.

У нас ви можете купити електронний ключ-ліцензію Microsoft Office Для дому та бізнесу 2019 для 1 ПК (з Windows 10) або Mac (ESD – електронна ліцензія, всі мови) (T5D-03189) за вигідною ціною!

Пакет Microsoft Office Home and Business 2019 призначений для невеликих компаній та домашніх користувачів, які потребують можливості бути завжди на зв’язку. Включає в себе:

 • Word 2019
 • Excel 2019
 • PowerPoint 2019
 • Outlook 2019
 • OneNote 2019

Для встановлення на 1 комп’ютері.

Основні можливості Office 2019:
За допомогою новітніх засобів Microsoft Office Home and Business 2019 можна розширити свій бізнес, зберігаючи продуктивність роботи співробітників навіть у дорозі. Працюйте, робіть та спілкуйтеся ще швидше завдяки вдосконаленим функціям, а також зрозумілому інтерфейсу програм у складі пакета.

Досконале уявлення ідей.

 • Саме ідеї відрізняють вашу компанію серед інших. Скористайтеся шаблонами Word та Excel, а також новим широкоформатним шаблоном PowerPoint, щоб розкрити свої думки у незабутніх професійних презентаціях.

Організація роботи.

 • Навести порядок у домашніх та робочих справах – завдання непросте, але впоратися з ним допоможе електронна пошта, загальні календарі та засоби роботи зі списками завдань в Outlook.

Спрощений доступ до файлів.

 • Зберігайте файли в онлайн-сховищі. Так ви матимете доступ до них через Інтернет і зможете переглядати та редагувати їх спільно з іншими користувачами.

Переваги Office для дому та бізнесу 2019 року.

Програмний комплекс Office.

 • Стати впевненим користувачем Office дуже просто. Щоб отримати підказку, просто введіть запит у новому полі “Допомога” на стрічці.
 • Нові теми допомагають вибрати варіант Office, який підходить саме вам. Теми “Темна” та “Темно-сіра” зручні для перегляду завдяки високій контрастності, а тема “Кольорова” пропонує сучасне оформлення, однакове для всіх пристроїв.
 • Функція “Довідка” на платформі Bing робить читання ще кориснішим. Завдяки ньому, читаючи текст у файлі Office, можна переглядати пов’язані за змістом відомості з Інтернету.
 • Використовуйте додаткові можливості роботи з документами Word: переглядайте онлайн-відео, відкривайте PDF-файли та редагуйте їх зміст, а також розташовуйте та вирівнюйте зображення та діаграми без зайвих зусиль.
 • Шаблони Excel практично повністю налаштовані та оформлені, тому ви зможете зосередитись на змістовній інформації.
 • Створюйте переконливі презентації за допомогою нових засобів вирівнювання, підбору кольорів та інших інструментів оформлення у програмі PowerPoint.
 • Чортіть, пишіть від руки, друкуйте, натискайте або проводьте пальцем, щоб створювати нотатки в OneNote. Нотатки зберігаються, синхронізуються та стають доступними для пошуку в програмах OneNote на інших пристроях.
 • Програма Outlook автоматично підключена до вашого облікового запису електронної пошти Microsoft. Синхронізуйте завдання та календарі за допомогою Outlook, щоб зібрати та впорядкувати всі свої плани.
 • Найкраще підходить для сімейних підприємств та малих офісів.

Що нового у версії 2019:

Оновлені функції програм Office 2019 дозволяють швидше створювати якісний контент.

У PowerPoint 2019 можна створювати кінематографічні презентації за допомогою нових функцій Morph («Трансформація») та Zoom («Масштабування»). А покращені функції рукописного введення в програмах Windows (наприклад, набір інструментів, налаштування чутливості натиску та ефекти нахилу), що переміщується, дозволяють створювати документи природним чином.

В Excel 2019 з’явилися нові потужні функції аналізу даних, включаючи нові формули та діаграми, а також покращення у PowerPivot.

Word 2019 та Outlook 2019 допомагають фокусуватися на найважливішому. Засоби навчання (Learning Tools), такі як Читання вголос (Read Aloud) та Інтервали (Text Spacing), полегшують сприйняття контенту. Режим фокусування (Focus Mode) допомагає відсікнути всі фактори, що відволікають, і сконцентруватися на контенті. Функція сортування пошти (Focused Inbox) містить менш важливі листи в кінець черги, щоб ви могли займатися справами, не відволікаючись.

Артикул: T5D-03189 Категорії: , Позначка:
Виробник

Microsoft

Теги

Office 2019, Office Home and Business

На основі відгуків: 0

0.0 загалом
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук “Office Дім і Робота 2019 (всі мови, електронна ліцензія ESD) (T5D-03189)”

Відгуків поки немає.