-16%
,

Windows 10 Професійна (російська мова, коробкова версія) (HAV-00106)

Microsoft

Тип товару: Коробкова

Артикул: HAV-00106

Тип постачання: Фізична

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 ПК

Термін дії ліцензії: Безстроково

6399.00 грн. 7610.00 грн.

Windows 10 настільки звична і зручна, що ви відчуєте себе фахівцем. Меню «Пуск» повернулося у розширеному вигляді, крім того, ми спростили доступ до ваших закріплених програм та обраного.

Ця система швидше запускається і відновлює роботу, має вбудовані функції забезпечення безпеки для захисту вас і ваших даних, а також розрахована на роботу з програмним забезпеченням та обладнанням, що вже є у вас.

Вона поєднує у собі сильні сторони Windows 8 та Windows 7.

Інтернет працює на вас
Windows 10 постачається з Microsoft Edge — повністю оновленим браузером, який орієнтований на зручність роботи в мережі. Пишіть або вводьте нотатки прямо на веб-сторінках і обмінюйтеся ними з іншими користувачами, читайте статті, не відволікаючись на сторонні фактори, і зберігайте матеріали, що сподобалися, для подальшого використання. Увімкнувши Кортану, ви зможете оперативно виконувати інші типові дії, такі як бронювання та перегляд оглядів, при цьому вам не потрібно переходити на інші сторінки.

Багатозадачність дозволяє робити справи набагато швидше
Легко прикріплюйте до чотирьох програм і переглядайте все й одразу. Ви можете навіть створювати віртуальні робочі столи, якщо вам не вистачає місця або хочеться поєднати ваші справи за проектами.

Магазин Windows — програми вже чекають на вас
Пропонуємо новий Магазин Windows, який уніфікує процедуру здійснення покупок на всіх пристроях під керуванням Windows 10. Переглядайте асортимент на комп’ютері, телефоні або планшеті та купуйте цифровий вміст, у тому числі програми, ігри, музику, фільми та телепрограми.

Це персональна версія Windows на сьогоднішній день
Налаштуйте меню «Пуск», закріплюючи практично будь-що, включаючи програми, друзів і плейлисти. Так вони завжди будуть із вами. А в подивившись на живі плитки ви відразу дізнаєтеся про головні події — навіть не відкриваючи програми.

Найзручніший пристрій — те, яким ви користуєтеся зараз
Continuum — це унікальна технологія, яка дозволяє вашим програмам працювати однаково добре на будь-яких пристроях. На комп’ютерах 2в1 екран можна налаштувати для роботи як із сенсорним керуванням, так і з клавіатурою та мишею.

Класні програми вже в комплекті
У Windows 10 вбудовано багато чудових програм, таких як «Карти», «Фотографії», «Пошта та календар», «Музика» та «Фільми та телепередачі».

Відмінна платформа для бізнесу:

  • Приєднання до домену. Ви можете приєднатися до домену компанії або навчального закладу або Azure Active Directory, щоб отримати доступ до мережевих файлів, серверів, принтерів і т.д.
  • Покращена технологія шифрування. BitLocker забезпечує додатковий захист ваших даних за допомогою шифрування та управління безпекою
  • Віддалений вхід. Windows 10 дозволяє входити в систему через віддалений робочий стіл, щоб отримувати доступ до робочого комп’ютера вдома або в дорозі
  • Віртуальні машини.  Щоб одночасно запускати кілька операційних систем на одному комп’ютері, ви можете створювати віртуальні машини за допомогою
  • Hyper-V
  • Ваші програми у Магазині Windows. Windows 10 дозволяє вам створити власний розділ програм у Магазині Windows, щоб забезпечити співробітникам
  • зручний доступ до корпоративних програм
Артикул: HAV-00106 Категорії: ,
Виробник

Microsoft

Тип продукту

Коробкова версія

Теги

Windows 10, Windows 10 Pro

На основі відгуків: 0

0.0 загалом
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук “Windows 10 Професійна (російська мова, коробкова версія) (HAV-00106)”

Відгуків поки немає.